Hürriyet Newspaper, which publishes by Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. , value your right to privacy and respect your concerns about the privacy of your personal information and data security that you share with us. Therefore our Privacy Policy (the "Privacy Policy") is intended to protect your privacy and provide you with a safe and secure experience in obtaining information and daily news from all around the world.
We may change or add to this privacy policy from time to time without notice. Accordingly, we encourage you to review it periodically so that you are aware of our updated policies.
Personal information may include any information that may be used to identify an individual, including, but not limited to, a name, an address and an email address or other contact information like phone number whether at work or at home, credit card information and any information about proof of identity.
We use this information to notify you about important functionality changes and for statistical or survey purposes, to improve our website, services and the quality of the content that we provide to you on the site and to market products and services for each of our brands. We may also send you from time to time (by email or post) information about our services.


Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. tarafından yayınlanan Hürriyet Gazetesi olarak biz özel hayatınızın gizliliğine değer verir ve bizimle paylaştığınız verilerin güvenliği ile kişisel bilgilerinizin korunmasına dair hassasiyetinize saygı duyarız.
Bu nedenle; gizlilik politikamız mahremiyetinizi korumayı ve bilgi edinirken ve dünyanın her yanındaki günlük haberleri alırken güvenli bir deneyim yaşamanızı amaçlar.
Gizlilik politikamızı bildirim yapmaksızın zaman zaman değiştirebilir ya da buna eklemeler yapabiliriz. Dolayısıyla, ilkelerimizdeki güncellemelerden haberdar olmak için periyodik olarak bu ilkeleri gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.
Kişisel bilgi bir isim,bir adres,bir email adresi, iş ve ev telefonu numarası gibi diğer iletişim bilgileri,kredi kartı bilgileri ya da kişinin kimliğini kanıtlayacak başka bilgileri içerir. Bu bilgileri sitemizi, hizmetlerimizi ve sitemizde size sunduğumuz içeriği, market ürünlerimizi ve diğer markalarımızla ilgili hizmetlerimizi geliştirmek,önemli değişiklikler hakkında bilgilendirmek için istatistiksel ve anket amaçlı kullanırız.
Mahkemeler tarafından ya da kanunlar doğrultusunda talep edilmediği sürece, kişisel bilgilerinizin üçüncü kişilere satışını, kiralamasını, takasını ya da açıklamasını yapmayız. Muhtelif zamanlarda, kişisel bilgilerinizi sadece size ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgilendirme yapmak isteyen bağlı ortaklıklarımızla paylaşırız.


Adres : 100.Yıl Mahallesi Matbaacılar Cad. No:78 34204 Bağcılar İstanbul


E-posta : okuriletisim@hurriyet.com.tr


Telefon : (0212) 677 00 00